10% korting in Nepali Restaurants

Kom in de stemming!

Ga voor vertrek (of na afloop van uw reis…) lekker Nepalees uit eten met 10 % korting!

Indien u een visum haalt bij het Consulaat van Nepal in Amsterdam, krijgt u een diner voucher dat recht geeft op 10% korting op het gehele menu in de genoemde restaurants, inclusief drankjes.
Eén voucher is geldig voor twee personen.
Deze actie  gaat in op 1 Juli 2018

De deelnemende restaurants zijn:

Ashoka Restaurant –  Amsterdam Spuistraat – 020 62 40 066 – www.ashokarestaurant.nl

Ashoka Restaurant  – Amsterdam Kinkerstraat – 020 34 17 812 – www.ashokarestaurant.nl

Diwali Palace– Amstelveen – 020 36 42 224 – www.diwalipalace.nl

Himalayan Restaurant – Den Haag – 070-36 51 404 – www.restauranthimalayan.nl/

Himalayan Kitchen – Amsterdam – 020 26 23 880 – www.himalayankitchen.nl

Kathmandu Kitchen – Amsterdam  020 37 03 962 – www.kathmandukitchen.nl

Restaurant Annapurna – Castricum – 0251-659 722 – www.restaurantannapurna.nl

Sherpa Restaurant – Amsterdam – 020-22 30 562 – www.sherparestaurant.nl

Samsara Restaurant – Amsterdam – 020-40 04 102 – www.samsararestaurant.nl

Zaanse Kathmandu Kitchen– Koog a.d. Zaan – 075-62 85 588 – www.zaansekathmandukitchen.nl

Royal Curry – Leidschendam – 070-88 75 042 – www.royalcurry.nl

Himalaya Palace Aalsmeer – Aalsmeer – 029-73 68 717 – www.himalayapalace.nl